2016/2017. tanév
37. Öveges József Emlékverseny
Tálos Zoltán 10.a, összetett 2. hely (tanárai: Csötönyi Nóra és Wiandt Péter)
Berta Csaba Zsolt 9.a, matematika 2. hely, összetett 4. hely (tanára: Kimle Mária)
IV. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
Werner Péter 8.a, 2. hely (tanára: Simonné Krum Eszter)
Török Attila 7.a, 32. hely (tanára: Kimle Mária)
Agócs Olivér 7.a, 37. hely (tanára: Kimle Mária)
Arany Dániel Matematikaverseny
Balázs József 10.d, 3. díj (tanára: Csötönyi Nóra)
Varga Tamás Matematikaverseny
7. évfolyam:
Agócs Olivér 7.a, megyei 1. hely (tanára: Kimle Mária)
Melcher Bálint, 7.a megyei 2. hely (tanára: Kimle Mária)
8. évfolyam:
Werner Péter 8.a, megyei 1. hely (tanára: Simonné Krum Eszter)
Tóth Lilla Eszter 8.a, megyei 2. hely (tanára: Simonné Krum Eszter)
Tolna Megyei Középiskolai Matematika Verseny
9. évfolyam:
1. Berta Csaba Zsolt, 9.a (tanára: Kimle Mária)
2. Mayer Boglárka, 9.a (tanára: Kimle Mária)
3. Farkas Boróka, 9.a (tanára: Kimle Mária)
10. évfolyam:
1. Balázs József, 10.d (tanára: Csötönyi Nóra)
2. Melcher Márk, 10.a (tanára: Csötönyi Nóra)
3. Tálos Zoltán, 10.a (tanára: Csötönyi Nóra)
11. évfolyam:
3. Ujvári Bors Benedek, 11. a (tanára: Breining Beáta)
12. évfolyam:
2. Török Tímea, 12.a (tanára: Dr. Katz Sándor)
3. Dömsödi Bálint, 12.a (tanára: Dr. Katz Sándor)
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny
Farkas Boróka, 9.a (tanára: Kimle Mária) 22. hely
Vanya Dóra, 10.a (tanára: Csötönyi Nóra) 16. hely dicséret
Köpenczei Csenge, 10.a (tanára: Csötönyi Nóra) 26. hely
Takács Marcell, 11.a (tanára: Breining Beáta) 10. hely dicséret
Kocsis Kata, 11.a (tanára: Breining Beáta) 13. hely dicséret
Baráth Míra Kincső, 11.a (tanára: Breining Beáta) 23. hely
Zsók Bianka, 12.a (tanára: Dr. Katz Sándor) 12. hely III. díj
Török Tímea, 12.a (tanára: Dr. Katz Sándor) 13. hely dicséret
Dömsödi Bálint, 12.a (tanára: Dr. Katz Sándor) 20. hely dicséret
György Levente, 12.a (tanára: Dr. Katz Sándor) 29. hely
Harsch Leila, 12.c (tanára: Dr. Katz Sándor) 29. hely
Bolyai Matematika Csapatverseny
Országos döntőben 11. helyezett csapat:
Melcher Bálint, Győrfi János, Ireczky Tamás, Török Attila 7.a (tanára: Kimle Mária)
Országos döntőben 27. helyen végzett csapat:
Tóth Lilla Eszter, Halmosi Levente, Jurasits Bálint, Amrein Roland 8.a (tanára: Simonné Krum Eszter)
KockaKobak Országos Matematikaverseny
László Szabolcs 10.a, 4. hely (tanára: Csötönyi Nóra)
Balázs József 10.d, 10. hely (tanára: Csötönyi Nóra)
Kalmár László Matematika Verseny
Werner Péter 8.a, megyei 1. hely (tanára: Simonné Krum Eszter)
Török Attila 7.a, megyei 1. hely (tanára: Kimle Mária)
Melcher Bálint, 7.a megyei 2. hely (tanára: Kimle Mária)
Agócs Olivér 7.a, megyei 3. hely (tanára: Kimle Mária)
Bátaszéki Matematikaverseny
Werner Péter 8.a, 11. hely (tanára: Simonné Krum Eszter)
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Werner Péter 8.a, 30. hely (tanára: Simonné Krum Eszter)
Tálos Zoltán 10.a, 38. hely (tanára: Csötönyi Nóra)
Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny
Werner Péter 8.a, I. díj (tanára: Simonné Krum Eszter)
Juhász Boglárka 7.a, IV. díj (tanára: Kimle Mária)
AJTP matematikaversenye
Balázs József 10.d, 1. hely (tanára: Csötönyi Nóra)
Katz Márk Dáriusz 10.d, 3. hely (tanára: Csötönyi Nóra)