BOMATEKA

     Bonyhádi Matematikai Tehetségfejlesztő Alapítvány

 

Matematika országos és nemzetközi versenyeken elért helyezések

2017/18. tanév

38. Öveges József Emlékverseny
Matematika egyéni verseny:
Berta Csaba Zsolt 10.a, 1. hely (tanára: Kimle Mária)
Farkas Boróka 10.a, 5. hely (tanára: Kimle Mária)
Werner Péter 9.a, 9. hely (tanára: Simonné Krum Eszter)

Fizika egyéni verseny:
Berta Csaba Zsolt 10.a, 9. hely (tanára: Kimle Mária)

Egyéni összetett verseny:
Berta Csaba Zsolt 4. hely

A csapat a 9. helyen végzett (Tóth Lilla Eszter, Farkas Boróka, Werner Péter, Berta Csaba Zsolt)

A verseny honlapja

 
   
XXVII. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Werner Péter 9.a, 14. hely (tanára: Simonné Krum Eszter)
Farkas Boróka 10.a, 15. hely (tanára: Kimle Mária)
Scheidler Barnabás 12.a, 15. hely (tanára: Breining Beáta)
Takács Marcell 12.a, 21. hely (tanára: Breining Beáta)

 

 OKTV

 
 
 
 Arany Dániel Matematikaverseny

 
 
Varga Tamás Matematikaverseny

 
   
Tolna Megyei Középiskolai Matematika Verseny
9. évfolyam
1. Werner Péter, 9.a, tanára: Simonné Krum Eszter
2. Jurasits Bálint, 9.a, tanára: Simonné Krum Eszter
3. Tóth Lilla Eszter, 9.a, tanára: Simonné Krum Eszter

10. évfolyam
1. Berta Csaba Zsolt, 10.a, tanára: Kimle Mária
2. Farkas Boróka, 10.a, tanára: Kimle Mária

11. évfolyam
1. Szendrei József, 11.a, tanára: Kimle Mária
2. Tálos Zoltán, 11.a, tanára: Kimle Mária

12. évfolyam
2. Scheidler Barnabás, 12.a, tanára: Breining Beáta
3. Halasi Péter Benedek, 12.a, tanára: Breining Beáta
 
 
 Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny
 
 
 
Bolyai Matematika Csapatverseny

A verseny honlapja

 
 
KockaKobak Országos Matematikaverseny

A verseny honlapja

 
     
 Kalmár László Matematika Verseny

 

A verseny honlapja

 
 
 Bátaszéki Matematikaverseny

5. hely: Szanyi Attila 7.a, tanára: Breining Beáta
 
   
 Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Megyei eredmények:
7.o
1. Szanyi Attila, 7.a, tanára: Breining Beáta
9.o
1. Werner Péter, 9.a, tanára: Simonné Krum Eszter
2. Demkó Petra, 9.c, tanára: Kimle Mária
3. Tóth Lilla Eszter, 9.a, tanára: Simonné Krum Eszter
10.o
1. Farkas Boróka, 10.a, tanára: Kimle Mária
3. Mayer Boglárka, 10.a, tanára: Kimle Mária
11.o
1. Tálos Zoltán, 11.a, tanára: Kimle Mária
2. Nemes Balázs Boldizsár, 11.c, tanára: Kimle Mária
3. Melcher Márk, 11.a, tanára: Kimle Mária
12.o
1. Takács Marcell, 12.a, tanára: Breining Beáta
2. Scheidler Barnabás, 12.a, tanára: Breining Beáta

Országos eredmények:
7.o
18. Szanyi Attila, 7.a, tanára: Breining Beáta

A verseny honlapja

 
   
Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 


 
   
 Medve matematikaverseny


 
   
AJTP matematikaversenye

 

A verseny honlapja

 
           
KÖMAL
A Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium tanulóinak eredményei a KÖMAL 2017-18. évi pontversenyeiben:

 
 
   

 

BOMATEKA