BOMATEKA

     Bonyhádi Matematikai Tehetségfejlesztő Alapítvány

 

Matematika országos és nemzetközi versenyeken elért helyezések

2018/2019. tanév

39. Öveges József Emlékverseny
Matematika egyéni verseny:
Tóth Lilla Eszter, 10.a (tanára: Simonné Krum Eszter): 12. hely

Egyéni összetett verseny:
Tóth Lilla Eszter, 10.a: 15. hely


A verseny honlapja

 
   
MATEGYE megyei matematikaverseny
8. évfolyam
1. Szanyi Attila (tanára: Breining Beáta)
2. Nagy-Kalauz Bertalan (tanára: Breining Beáta)
3. Stein Felix Gabriel (tanára: Breining Beáta)

10. évfolyam
1. Jurasits Bálint (tanára: Simonné Krum Eszter)
2. Tóth Lilla Eszter (tanára: Simonné Krum Eszter)
3. Bauer Lujza (tanára: Kimle Mária)

11. évfolyam
1. Farkas Boróka (tanára: Kimle Mária)

12. éfolyam
1. Tálos Zoltán (tanára: Kimle Mária)
2. Nemes Balázs Boldizsár (tanára: Kimle Mária)
3. Melcher Márk (tanára: Kimle Mária)
 

 OKTV
A második fordulóba jutottak:

12. évfolyamból:
Tálos Zoltán (tanára: Kimle Mária)
László Szabolcs (tanára: Kimle Mária)
Balázs József (tanára: Kimle Mária)
Szendrei József (tanára: Kimle Mária)
Melcher Márk (tanára: Kimle Mária)

11. évfolyamból:
Berta Csaba Zsolt (tanára: Kimle Mária)
Farkas Boróka (tanára: Kimle Mária)
 
 
 Arany Dániel Matematikaverseny

 
 
 
Varga Tamás Matematikaverseny

 
     
Fejér Lipót Matematikaverseny (Négy megye matematika versenye)
11. évfolyam:
1. Berta Csaba Zsolt (tanára: Kimle Mária)
7. Farkas Boróka (tanára: Kimle Mária)
15. Berger Zsófia (tanára: Kimle Mária)

12. évfolyam:
7. Tálos Zoltán (tanára: Kimle Mária)
13. Nemes Balázs Boldizsár (tanára: Kimle Mária)
14. Szendrei József (tanára: Kimle Mária)
16. Melcher Márk (tanára: Kimle Mária)

A versenyen lészült képek itt megtekinthetők: Négy megye matematika verseny
 
     
Alapműveleti Matematikaverseny

 
   
Tolna Megyei Középiskolai Matematika Verseny
9. évfolyam
1. Agócs Olivér (tanára: Kimle Mária)
2. Melcher Bálint (tanára: Kimle Mária)
4. Lőrincz Barnabás (tanára: Kimle Mária)
5. Seres András Zoltán (tanára: Künsztlerné Klészátl Melinda)
6. Török Attila (tanára: Kimle Mária)

10. évfolyam
2. Tóth Lilla Eszter (tanára: Simonné Krum Eszter)
4. Amrein Roland (tanára: Simonné Krum Eszter)
5. Bauer Lujza (tanára: Kimle Mária)

11. évfolyam
1. Berta Csaba Zsolt (tanára: Kimle Mária)
2. Farkas Boróka (tanára: Kimle Mária)
4. Berger Zsófia (tanára: Kimle Mária)

12. éfolyam
1. Tálos Zoltán (tanára: Kimle Mária)
3. Nemes Balázs Boldizsár (tanára: Kimle Mária)
4. Szendrei József (tanára: Kimle Mária)
6. Melcher Márk (tanára: Kimle Mária)
 
 
 Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny
 
 
 
Bolyai Matematika Csapatverseny
Országos döntő:

8. évfolyam
6. hely: György Bettina, Nagy-Kalauz Bertalan, Stein Felix Gabriel, Szanyi Attila
(tanáruk: Breining Beáta)

Megyei döntő:

7. évfolyam
2. hely: Gál Ádám, Illés Marcell, Petrits Botond, Varga Péter (tanáruk: Kimle Mária)
3. hely: Kis Nikolett, Nagy Ágota, Pókai Lilla, Szabó Hanna (tanáruk: Kimle Mária)

8. évfolyam
1. hely: György Bettina, Nagy-Kalauz Bertalan, Stein Felix Gabriel, Szanyi Attila
(tanáruk: Breining Beáta)
2. hely: Meczker Tamás, Nikolov Szilárd, Szentes Ármin, Dudás Dániel
(tanáruk: Breining Beáta) 

A verseny honlapja

 
     
 Kalmár László Matematika Verseny

A verseny honlapja

 
 
 Bátaszéki Matematikaverseny


 
   
 Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A verseny honlapja

 
   
Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny

 
   
 Medve matematikaverseny


 
   
AJTP matematikaversenye

A verseny honlapja

 
           
KÖMAL
A Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium tanulóinak eredményei a KÖMAL 2018-19. évi pontversenyeiben:

 
 
   

 

BOMATEKA